Menu https://www.optimalnahypoteka.sk/

Aká je objektívne najepšia hypotéka?

Hypotekárny úver možno riešiť s pracovníkom banky, finančným poradcom alebo prostredníctvom nezávislého špecialistu na hypotéky.

Môže byť najlepšia hypotéka riešená s pracovníkom banky?

Pracovník banky má k dispozícii jednu banku. Keď aj perfektne pozná ponúkaný hypotekárny úver, neznamená to, že je to práve to najlepšia hypotéka práve pre Vás. Niekedy je poradca v banke natoľko šikovný, že ste presvedčený o tom, že je to najlepšia hypotéka a s dobrým pocitom sa chcete do jej vybavenia pustiť. Je super keď je to tak...

Otázka: „Vie pracovník banky objektívne posúdiť, či ponúkaný produkt je pre Vás naozaj tá najlepšia hypotéka, keď má k dispozícii iba jednu banku a je odmeňovaný za výsledky v danej banke?

Najlepšia hypotéka riešená prostredníctvom finančného poradcu?

Finančný poradca je zazmluvnený s viacerými bankami prevažne prostredníctvom nejakej spoločnosti poskytujúcej finančné poradenstvo. Cieľom takej spoločnosti je viac-menej mať kompletné portfólio pre ich klientov. Finančný poradca však získava klientov s cieľom urobiť im kompletnú analýzu, výsledkom ktorej je dosiahnuť finančné zabezpečenie klienta, prostredníctvom poistení a vkladov do rôznych fondov sľubujúcich výnosy. Za tie finančné produkty aj dostávajú finanční poradcovia najväčšie peniaze a často aj následné provízie. Hypotéka je pre nich často iba otváračom dverí ku klientovi a šikovne k hypotéke ponúkajú poistenie. Hypotekárny úver teda riešia len keď treba a iba málokedy odborne, nakoľko hypotéka zaberie mnohonásobne viac času ako urobiť poistenie a provízia za hypotéku je mnohonásobne nižšia, ako odmena za poistenie.

Otázky: „Bude taká služba profesionálna a pri obmedzenom množstve bánk aj nezávislá? Nakoľko je veľká pravdepodobnosť, že Vaša hypotéka bude práve tá najlepšia hypotéka a nie iba nástroj k tvorbe príležitosti zarobiť?“

Najlepšia hypotéka riešená prostredníctvom nezávislého špecialistu na hypotéky?

Nezávislý špecialista na hypotéky má k dispozícii všetky banky poskytujúce hypotekárne úvery. Je bývalý pracovník banky alebo pracuje pod vedením bývalých pracovníkov bánk. Prioritou hypotekárneho špecialistu je maximálna objektívnosť, profesionálny prístup a dozeranie na detaily, ktoré si hypotéka vyžaduje. Vďaka zameraniu výhradne na hypotéky, hypotekárny špecialista spracováva množstvo hypotekárnych úverov. Vďaka tomu vie, ktorého klienta (s akým profilom a s akými požiadavkami na hypotekárny úver) do ktorej banky treba nasmerovať aby si klient nielen mohol povedať, že najlepšia hypotéka je jeho, ale aby to bola aj pravda.

Otázka: „Aká je pravdepodobnosť, že človek, ktorý sa venuje profesionálne iba hypotekárnym úverom, Vám dá najlepšie riešenie a hypotéka tak bude pre Vás tá najlepšia?“

Hypotekárny špecialista

Hypotekárny špecialista Vám bezplatne pomôže pripraviť podmienky pre najvýhodnejši hypotekárny úver. Kontaktovať Vás bude najneskôr v nasledujúci pracovný deň po vyplnení kontaktného formulára.

 
 
 

Zistite si výšku Vašej mesačnej splátky

Výška úveru:
100 000 €
Doba splatnosti:
30 rokov
MESAČNÁ SPLÁTKA
pri úroku 1% p. a.
pri úroku 2% p. a.
pri úroku 3% p. a.
pri úroku 4% p. a.
pri úroku 5% p. a.
pri úroku 6% p. a.
Loading...
Loading...
POTREBUJETE PORADIŤ