Menu https://www.optimalnahypoteka.sk/

Prečo s nami

Naša starostlivosť ide nad rámec zákonných povinností a bežne poskytovaných služieb. Čo to znamená? Napríklad poskytovanie právneho servisu, vybavenie náležitostí na katastri nehnuteľností, vieme poradiť s kúpou / predajom nehnuteľnosti (nie za odmenu, prostredníctvom overených partnerov). A hlavne – poskytujeme aj servis po vyčerpaní úveru.

Od začiatku roka 2009 sa venujeme len sprostredkovaniu hypotekárnych úverov. (do 2023 ako samostatný finančný agent a od 2024 ako partner Umbrella Group).

Pri písaní tohto textu riešime (čerpáme úvery našich klientov) 4 úvery denne. Vďaka týmto skúsenostiam vieme pomôcť aj klientom s veľmi špecifickými požiadavkami, nezvyčajnými rodinnými okolnosťami, neštandardnými príjmami a nehnuteľnosťami.

Tým, že sprostredkovávame hypotekárne úvery vo všetkých bankách vieme nájsť riešenie, ktoré je najvýhodnejšie pre konkrétneho klienta. Zároveň nám to umožňuje vyriešiť akúkoľvek situáciu, ktorú vedia banky na Slovensku prefinancovať.

Vyčerpaním úveru (kúpou nehnuteľnosti) sa naše služby nekončia. Sme tu pre klientov ak sa počas splácania úveru mení ich životná situácia, alebo podmienky na trhu (napr. ak chce klient využiť mimoriadnu splátku, ak chce meniť podmienky pri dovŕšení fixácie úrokovej sadzby, ak sa menia rodinné pomery a pod.).

Zistite si výšku Vašej mesačnej splátky

Výška úveru:
100 000 €
Doba splatnosti:
30 rokov
MESAČNÁ SPLÁTKA
pri úroku 1% p. a.
pri úroku 2% p. a.
pri úroku 3% p. a.
pri úroku 4% p. a.
pri úroku 5% p. a.
pri úroku 6% p. a.
Loading...
Loading...
POTREBUJETE PORADIŤ