Menu https://www.optimalnahypoteka.sk/

Kto sa mi bude venovať?

Každému potenciálnemu klientovi sa venuje konkrétny hypotekárny špecialista. Každý z nás je profesionál, ktorý sa venuje len hypotekárnym úverom. Nesprostredkovávame žiadne iné produkty a služby. Vieme Vám pomôcť s kúpou, predajom nehnuteľnosti, alebo poistením tak, že Vám odporučíme niektorého z našich dlhoročných externých spolupracovníkov. Ale nie sme za to odmeňovaní a určite sa Vám nebudeme snažiť niektorú z týchto služieb, či produktov „predať“.

Každý z nás je držiteľom oprávnenia NBS (Národnej Banky Slovenska) na sprostredkovanie úverov a prešiel príslušnými skúškami. Približne polovica z nás pracovala v minulosti v bankách a venovala sa oblasti úverov.

Súčasťou našej firemnej kultúry je spolupráca nových kolegov so skúsenejšími a to už od telefonického kontaktu. Takto vieme garantovať vysokú úroveň profesionality pre každého, kto sa zaujíma o hypotekárny úver.

Od roku 2007 sme pomohli vyriešiť otázku bývania viac ako 3.500 klientom. Sprostredkovali sme im úvery v sume prevyšujúcej 282 miliónov Eur. A po celý čas, pri každom úverovom prípade sme sa niečo naučili a zlepšovali sme sa.

Napriek tomu, že sme na trhu už viac ako 9 rokov, nesnažíme sa rozrastať o množstvá nových spolupracovníkov. Momentálne má náš tím 20 členov (z pôvodných troch). Primeraný rast nám umožňuje udržiavať vysokú kvalitu a profesionalitu poskytovaných služieb. Aby bol vždy na prvom mieste spokojný klient.

Zistite si výšku Vašej mesačnej splátky

Výška úveru:
100 000 €
Doba splatnosti:
30 rokov
MESAČNÁ SPLÁTKA
pri úroku 1% p. a.
pri úroku 2% p. a.
pri úroku 3% p. a.
pri úroku 4% p. a.
pri úroku 5% p. a.
pri úroku 6% p. a.
Loading...
Loading...
POTREBUJETE PORADIŤ