Menu https://www.optimalnahypoteka.sk/

Koľko dostanete za sprostredkovanie môjho úveru od banky?

Na spôsob nášho odmeňovania mala veľký vplyv právna úprava platná od 21.3.2016.

Hypotekárni špecialisti sú odmeňovaní rovnako za sprostredkovanie úveru do ktorejkoľvek banky. Preto sa nebudú snažiť uprednostniť úver v konkrétnej banke, ale ponúknu Vám také riešenie, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie a najvýhodnejšie. Odmena špecialistu sa odvíja od výšky úveru a pohybuje sa v rozmedzí 0,8% - 1%, podľa skúseností (praxe).

V prípade záujmu Vás o odmene pre spoločnosť Kamapro bude rád informovať niektorý z konateľov našej spoločnosti.

Keďže sa venujeme len sprostredkovaniu hypotekárnych úverov, celkový úhrn provízii vyplatených bankami spoločnosti Kamapro tvorí jej jediný príjem. Ten sa dá ľahko zistiť z daňového priznania na stránke www.finstat.sk.

Dôležité je spomenúť, za čo sú naši hypotekárni špecialisti odmeňovaní:

  1. základom toho, aby sme vedeli klientom správne poradiť je neustále vzdelávanie sa a sledovanie zmien na hypotekárnom trhu;
  2. proces sprostredkovania hypotéky môže zabrať od 2 do 100 hodín, v závislosti od zložitosti konkrétneho prípadu (obvykle je to 20 – 30 hodín). Je potrebné osloviť všetky banky a zistiť konkrétne podmienky, porovnať ich, skompletizovať dokumenty potrebné k podaniu žiadosti o úver, navštíviť s klientom banku kvôli podpisu žiadosti, sledovať proces spracovania a schválenia žiadosti (doplnenie dokumentácie), zabezpečiť podpisy zmlúv, výpisy a vklad do katastra, v prípade potreby právne poradenstvo, atď.

Na záver to najpodstatnejšie. Výška provízie, ktorú vyplatí banka spol. Kamapro sa nijako neodzrkadľuje v podmienkach pre klienta (ani v poplatkoch, ani v úrokovej sadzbe). To znamená, že z hľadiska poplatkov a mesačnej splátky úveru je úplne jedno, či si klient vybaví sám úver v banke, alebo osloví našu spoločnosť.

Ako je to možné, keď banka platí za sprostredkovanie províziu? Naša práca nahrádza veľkú časť práce pracovníkov banky, preto šetríme ich čas a banke peniaze na platy, prenájom, atď.

Preto sa nebojte a presvedčite sa, že vybavovanie hypotéky nemusí byť nepríjemný zážitok. Vy si vyberte bývanie, ktoré sa Vám páči a my zariadime to ostatné.

Zistite si výšku Vašej mesačnej splátky

Výška úveru:
100 000 €
Doba splatnosti:
30 rokov
MESAČNÁ SPLÁTKA
pri úroku 1% p. a.
pri úroku 2% p. a.
pri úroku 3% p. a.
pri úroku 4% p. a.
pri úroku 5% p. a.
pri úroku 6% p. a.
Loading...
Loading...
POTREBUJETE PORADIŤ