Menu https://www.optimalnahypoteka.sk/

Jana Chmúrová

Bývalý hypotekárny špecialista a riaditeľ pobočky VÚB banky

Skúsenosti v bankovej oblasti som získavala od roku 2007 vo VUB banke, kde som pracovala na rôznych pozíciách a venovala sa najmä hypotékam. 

Ešte počas práce v banke som spolupracovala s ľuďmi zo spoločnosti Kamapro, ktorí prichádzali do banky riešiť potreby pre svojich klientov. Páčil sa mi spôsob ich práce, služby ktoré poskytovali klientom a hodnoty, ktoré sprevádzali ich každodennú prácu. Keď som sa rozhodovala kam budem smerovať svoju ďalšiu pracovnú kariéru v oblasti sprostredkovania hypoték, vybrala som si prirodzene Kamapro.

Za to, že dnes môžem pracovať ako externý sprostredkovateľ patrí moja vďaka aj klientom, ktorí sa na mňa v ostatných rokoch s dôverou obracali a vďaka ktorým dnes skúsenosti a znalosti v oblasti hypotekárnych úverov mám a môžem ich zúžitkovať pri svojej práci. Vážim si dôveru každého, kto sa na mňa obráti. Je to pre mňa inšpirácia a zodpovednosť robiť svoju prácu stále lepšie.

Čo odo mňa môžete očakávať? Zvyčajne si v úvode prechádzam s klientom aké sú jeho predstavy, ako by malo jeho ideálne financovanie bývania vyzerať a aké sú možnosti. Osvedčilo sa mi, keď klienti vedia postupnosť krokov celého procesu. Teda aký je ďalší krok po obhliadke bytu, koľko sa zvyčajne skladá záloha, kedy sa spisuje žiadosť o hypotéku, koľko to bude trvať a kedy môžu očakávať výsledok v podobe podpisu hypotéky a odovzdania kľúčov od bytu. Samozrejme postup je u každého individuálny. Niekto prichádza s požiadavkou na zmenu banky, kde je  už existujúca hypotéka, iný prichádzajú s otázkou aké sú možnosti hypotéky na stavbu domu. Aj vďaka tomu, že máme možnosť výberu akejkoľvek banky, ktorá poskytuje úvery na bývanie, môžem pristupovať u každému klientovi individuálne a nájsť to najvhodnejšie riešenie.

Zistite si výšku Vašej mesačnej splátky

Výška úveru:
100 000 €
Doba splatnosti:
30 rokov
MESAČNÁ SPLÁTKA
pri úroku 1% p. a.
pri úroku 2% p. a.
pri úroku 3% p. a.
pri úroku 4% p. a.
pri úroku 5% p. a.
pri úroku 6% p. a.
Loading...
Loading...
POTREBUJETE PORADIŤ