Menu https://www.optimalnahypoteka.sk/

Jakub Tanáč

Bývalý hypotekárny špecialista Slovenskej Sporiteľne a. s.

Nakoľko už nejaký čas pôsobím na finančnom trhu v oblasti hypoték, začínam čoraz intenzívnejšie vnímať potrebu klientov, dostať kvalitné poradenstvo pri napĺňaní potreby bývania.

V dnešnej dobe je totiž profesia hypotekárneho špecialistu pre klientov rovnako potrebná a prínosná ako napríklad profesia lekára, právnika, účtovníka a pod. Taktiež samotný proces realizácie hypotéky je dnes omnoho komplexnejší a zložitejší než tomu bolo v minulosti.

Preto som nesmierne hrdý, že môžem byť súčasťou tímu Kamapro, s.r.o., kde sa môžem nie len naplno venovať práci, ktorá má baví a napĺňa, ale taktiež môžem s kľudným svedomím povedať, že naši klienti naozaj dostávajú omnoho viac.

V rámci našej práce s klientom totiž nie len napĺňame jeho potrebu, resp. sen o vlastnom bývaní, ale vieme mu nájsť tú najlepšiu ponuku na trhu, šitú priamo na jeho mieru, ušetríme mu množstvo stresu, času a energie, nakoľko hypotéku s bankami vybavíme za klienta a navyše klientovi aj následne poskytujeme doživotný servis v rámci jeho hypotekárnych úverov.

Pri fakte, že za túto službu nám klient neplatí jediné euro a má ju úplne bezplatne, som absolútne presvedčený o tom, že svojou prácou vytváram pre svojich klientov obrovskú pridanú hodnotu a vďaka tomu má moja práca zmysel a význam. 

Zistite si výšku Vašej mesačnej splátky

Výška úveru:
100 000 €
Doba splatnosti:
30 rokov
MESAČNÁ SPLÁTKA
pri úroku 1% p. a.
pri úroku 2% p. a.
pri úroku 3% p. a.
pri úroku 4% p. a.
pri úroku 5% p. a.
pri úroku 6% p. a.
Loading...
Loading...
POTREBUJETE PORADIŤ