Menu https://www.optimalnahypoteka.sk/

Andrea Čambáliková

Viac ako 2 roky skúseností v bankovníctve

Práca s ľuďmi, možnosť individuálneho prístupu a flexibilita sú pre moju  prácu základnými výberovými kritériami. Ďaľším kritériom je rozhodne produkt/služba ktorú poskytujem. Každá hypotéka je individuálna a sprevádza nás väčšou časťou života, v závislosti od životných situácií si vyžaduje, aby sa menila v súbehu s našimi potrebami. Hypotéky mi učarovali už počas môjho pôsobenia v bankovníctve, kde som pracovala ako vzťahový manažér. Často tomu, ale chýbala možnosť vybrať to najoptimálnejšie riešenie na trhu podľa individuálnych potrieb klienta, mať možnosť previesť ho celým procesom, či už pri novej hypotéke alebo pri zmenách - úpravach už vyčerpanej. Možnosť pracovať pre spoločnosť KAMAPRO s.r.o.,  mi dáva istotu  naplnenia  mojích pracovných  predstáv a pre Vás mojich klientov istotu, že Vám ponúkam to najlepšie riešenie - optimálnu hypotéku zo všetkých bánk na Slovensku.

Hodnoty spoločnosti KAMAPRO sú aj mojimi hodnotami  Nepoznáme slová nedá sa, nevieme, nemôžeme – vždy hľadáme cestu, ktorou je možné ísť ďalej. 

V prípade, že ste boli s mojou prácou spokojní a máte chuť povedať to aj ostatným, referenciu mi môžete napisať sem: kamapro@kamapro.sk 

Zistite si výšku Vašej mesačnej splátky

Výška úveru:
100 000 €
Doba splatnosti:
30 rokov
MESAČNÁ SPLÁTKA
pri úroku 1% p. a.
pri úroku 2% p. a.
pri úroku 3% p. a.
pri úroku 4% p. a.
pri úroku 5% p. a.
pri úroku 6% p. a.
Loading...
Loading...
POTREBUJETE PORADIŤ