Menu https://www.optimalnahypoteka.sk/en

Katarína Suchá

Katarína Suchá, Mortgage Specialist
I speak Slovak and English.

Moja OSOBNÁ skúsenosť s realitami pri kúpe bytu a riešení hypotéky ma inšpirovali k tomu, že dnes robím to, čo pokladám v živote za dôležité a veľa krát aj potrebné, až nevyhnutné.

Právnické vzdelanie, skúsenosti a odborne znalosti zo sveta hypoték som získavala primárne v realitnej sfére pri sprostredkovaní predaja a kúpy nehnuteľnosti. Následne úplne prirodzene prišlo rozšírenie vedomostí a neustále vzdelávanie priamo v oblasti hypoték. Hypotéka a financovanie bývania a iných snov dokáže zmeniť život a ja neustále cítim krehkosť týchto rozhodnutí pri rokovaniach s klientami. Často uplatňujem príslovie: „Dobrá rada nad zlato“.

Dnes som súčasťou skvelého tímu odborníkov v spoločnosti KAMAPRO a som hrdá na to, že vo svojom živote robím prácu, ktorou viem poradiť a pomôcť širokej cieľovej skupine klientov a ich spokojnosť sa pretavuje do tej mojej. KAMAPRO a jeho prirodzená pridaná hodnota v kvalite a profesionalite je aj mojou súčasťou.

Pre Vás všetkých robím moju prácu tak, ako by som ju robila pre seba samú - dôsledne, zodpovedne a dôkladne až do momentu splatenia úveru.

Find out how much your monthly payment will be

Loan Amount:
100 000 €
Loan Term:
30 rokov
MONTHLY PAYMENT
with 1% p. a.
with 2% p. a.
with 3% p. a.
with 4% p. a.
Loading...
POTREBUJETE PORADIŤ