Menu https://www.optimalnahypoteka.sk/

Som pre vás „zaujímavý / zaujímavá“, keď sa len chcem poradiť, získať informácie?

Som pre vás „zaujímavý / zaujímavá“, keď sa len chcem poradiť, získať informácie? (Úver budem riešiť neskôr. Chcem len „malý“ úver. Ešte neviem, či budem hypotéku potrebovať.)

V Kamapro veríme, že pozitívne referencie (odporúčania) sú základom nášho úspechu. Preto sa venujeme s rovnakým nasadením prípadom, ktoré sa skončia uzatvorením úverovej zmluvy ako aj tým, kde potenciálny klient, alebo nezainteresovaná osoba žiada len informácie.

Profesionálne sa venujeme len oblasti hypotekárneho financovania (úverom), preto akýkoľvek spôsob informovania a posudzovania konkrétnej situácie záujemcu o úver považujeme za spôsob ako sa zlepšovať, doslova „cvičiť“ v konkrétnych situáciách, ktoré život prináša.

Na základe dlhoročných skúseností vieme, že nie vždy sa podarí vybaviť pre klienta úver. Dôvody bývajú rôzne – tzv. „neštandardné“ príjmy, „neštandardné“ zakladané nehnuteľnosti, „zložité“ rodinné, spoločenské vzťahy. Je to ako s liekmi – nie každý liek sa hodí na každú chorobu a sú aj choroby, na ktoré neexistujú lieky. Robíme však všetko tak, aby sme si na konci každého úverového „prípadu“ mohli povedať: „Urobil/a som všetko pre to, aby klient úver dostal (príp. dostal za požadovaných podmienok)!“.

Vyskúšajte sa s nami poradiť a staňte sa aj vy našou spontánnou „chodiacou reklamou“.

Zistite si výšku Vašej mesačnej splátky

Výška úveru:
100 000 €
Doba splatnosti:
30 rokov
MESAČNÁ SPLÁTKA
pri úroku 1% p. a.
pri úroku 2% p. a.
pri úroku 3% p. a.
pri úroku 4% p. a.
pri úroku 5% p. a.
pri úroku 6% p. a.
Loading...
Loading...
POTREBUJETE PORADIŤ